Uzamykací systémy

Uzamykací systémy

 

Provádíme instalace mechanických i elektronických uzamykacích systémů. Jedná se o špičkové produkty světoznámé firmy EVVA, která sídlí ve Vídni.

 

Pokud jde o cylindrické bezpečnostní vložky v mechanické podobě, můžeme nabídnout několik modelových řad ve 3. a 4. bezpečnostní třídě. Z vybraných vložek sestavujeme systémy generálního klíče, které následně také montujeme do dveří v daném objektu.

 

Poměrně často realizujeme zakázky, kde je třeba přizpůsobit stará dveřní křídla a vyměnit zámky na obyčejný klíč za vložkové. S tím souvisí i výměna stávajících klik za nové. Stačí si vybrat z naší široké nabídky kovaných, nerezových, mosazných...

 

Systémy generálního klíče nacházejí uplatnění v soukromých firmách, kancelářích,

školních budovách, úřadech, kulturních domech, zdravotnických zařízeních apod.

 

Je-li třeba často měnit přístupová práva osob, osazujeme vstupy elektronickými zařízeními typu Air Key a Xesar, případně elektromotorickou vložkou EMZY.

Tyto produkty umožňují identifikaci pomocí zabezpečených karet, přívěskových čipů, nebo mobilního telefonu. Je zde možno sledovat průchody, časově omezit přístupy apod.

 

Na základě požadavku vyhotovíme uzamykací plán, navrhneme nejlepší řešení a namontujeme systém tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám zadavatele.

 

Samozřejmostí je servisní činnost, přestavba vložek, nebo výroba systémových klíčů na počkání. Provádíme i další práce spojené se zabezpečením objektů, jako jsou výměny vchodových zámků a dveřních zavíračů.